با ما در تماس باشید


فروشگاه اینترنتی انرژی 20


آدرس: خراسان رضوی، مشهد، خیابان سنائی، نبش سنایی 19، پلاک 11، واحد 2


کد‌پستی: 9139793786


تلفن ثابت: 37111451-051


شماره همراه پشتیبان واتس اپ و تلگرام: 09339275389

با ایمیل با ما در تماس باشید

  سوالات متداول

  فروشگاه انرژی 20 برای آسوده کردن خیال کابران انواع نمادهای اعتماد برای کسب و کارهای اینترنتی را از مراکز مربوطه اخذ کرده و در وب سایت قرار داده تا شما عزیزان مطمئن و آسوده خرید نمایید.

  سفارشات شما در کمتر از 24 ساعت در مجموعه انرژی 20 پردازش آماده ارسال می‌شود. سفارشات بسته بندی شده از طریق پیک شهری (برای شهر مشهد) یا مسیرهای پستی مانند شرکت ملی پست، تیپاکس و شرکت‌های مشابه ارسال و به دست شما عزیزان خواهد رسید. 

  سفارشات با توجه به ساعت ثبت سفارش شما و مسیر ارسال ممکن است بین 24 ساعت تا یک هفته زمان ببرد. اگر سفارش شما سمت صبح ثبت شود و مقصد مرسوله مرکز استان باشد، همچنین مسیرهایی مانند تیپاکس یا هماور برای ارسال انتخاب شده باشد، سفارش شما کمتر از 48 ساعت بدست شما خواهد رسید. در سایر موارد به طور متوسط نزدیک به 2 تا 3 روز زمان می‌برد. مسیر ارسال سفارش بیشترین تاثیر در زمان تحویل مرسوله را دارد.

  بله لطفا برای اینکه اطلاعات بیشتری از شرایط و نحوه‌ی مرجوع کردن کالاها به دست آوردید به صفحه قوانین و مقررات رجوع کنید.

  فروشگاه انرژی 20 طرفدار کاربرانشه ! پس ما همیشه تلاشمون برای رضایت شماست و صداقت اولین اصل این فروشگاه است. برای همین اصالت محصولات فروشگاه رو تضمین می‌کنیم و برای اینکه سفارشات شما سلامت به دست شما بزرگواران برسه، مرسوله ها رو بیمه می‌کنیم. پس باخیال راحت همراه ما باشید.