راهنمای خرید از سایت انرژی 20 یا چطور از سایت انرژی 20 خرید کنیم ؟

جهت راهنمای خرید از سایت انرژی 20 باید خدمت کابران عزیز عرض کنیم، ما در سایت انرژی 20 تمام تلاش خود را برای ساده سازی مسیر و راحتی بیشتر شما کاربران بزرگوار در پروسه کرده ایم. امیدواریم که تلاش های ما مثمر ثمر واقع شده باشد و همیشه آماده شنیدن پیشنهادات شما هستیم. در همین راستا محصولات سایت انرژی 20 به دو دسته تقسیم شده اند:

محصولات ساده:

محصولات ساده مانند محصولات سایر سایت ها می باشد و به راحتی می توانید قیمت محصول را مشاهده کنید و تعداد مورد نظر از آن را به سبد سفارش خود اضافه کنید.

محصولات گزینه ای:

برخی از محصولات بسیار مشابه هم می باشند و تنها در یک ویژگی نسبت به هم متفاوت هستند، این محصولات اگر به صورت محصولات ساده ارائه شوند، باعث ایجاد تعداد زیادی محصول مشابه هم و سردرگمی شما کابران عزیز می شوند. به همین دلیل ما این محصولات را به صورت گزینه ای بارگذاری کرده ایم.

حتما به این محصولات در فروشگاه انرژی 20 برخورد کرده اید. قیمت این محصولات در بخش فروشگاه به صورت محدوده قیمت ثبت شده است. یعنی از حداقل قیمت تا حداکثر قیمت بسته به انتخاب شما. روی “انتخاب گزینه ها” کلیک کنید.

وارد صفحه محصول شوید، حالا می توانید از گزینه های موجود در محصول، گزینه مورد نظر خود را انتخاب و روی آن کلیک کنید. در این حالت عکس و قیمت همان گزینه به شما نمایش داده خواهد شد و به راحتی تعداد دلخواه خود را وارد کرده و به سبد سفارش خود اضافه کنید.

خرید 20:

فروشگاه انرژی 20 اقدام به اجرای یک طرح و ایده بی سابقه کرده تا رضایت هر چه بیشتر شما را بدست بیاورد. در این فروش فوقالعاده برخی از محصولات ما با قیمت تکرار نشدنی برای مدت و تعداد محدود ارائه خواهد شد.

راهنمای خرید از سایت انرژی 20 | خرید 20

برای استفاده کردند از این فرصت قبل از اتمام زمان فروش هر محصول روی آن کلیک کنید تا به صفحه ی محصول هدایت شوید. در این صفحه شما می توانید موجودی مانده را مشاهده کنید. تعداد دلخواه را به سبد خود اضافه کنید و در اسرع وقت اقدام به پرداخت مبلغ سفارش نمایید چون اضافه کردن به سبد به تنهایی، ثبت سفارش یا خرید محسوب نمی شود و به دلیل موجودی محدود اولویت با کاربرانی است که سفارش خود را تکمیل می کنند.

راهنمای خرید از سایت انرژی 20

راهنمای خرید از سایت انرژی 20

  • نکته: در صورتی که تعداد مانده محصول مورد نظر شما، کمتر از تعداد مورد نیاز شما بود، می توانید در توضیحات سفارش تعداد الباقی را ذکر کنید و سفارش خود را تکمیل کنید. ما با شما تماس خواهیم گرفت و در صورت امکان و با هماهنگی شما مقدار درخواستی را به سفارش شما اضافه خواهیم کرد. در نظر داشته باشید قیمت برای تعداد مازاد قطعا بیشتر از قیمت ارائه شده در خرید 20 خواهد بود ولی سعی می کنیم بهترین قیمت ممکن را به شما ارائه کنیم.
  • نکته: قیمت برخی از محصولات در خرید 20 فقط برای یکی از گزینه های محصولات گزینه ای می باشد. یعنی فقط همان گزینه دارای تخفیف خرید 20 است و سایر گزینه های آن محصول می توانند دارای تخفیف کمتر یا بدون تخفیف باشند.

تسویه حساب و پرداخت :

در انتهای خرید روی سبد محصولات کلیک کرده یا مستقیم پس از اضافه کردن آخرین محصول، به صفحه پرداخت بروید.

  1. در این بخش در ابتدا به دقت تمام مواردی که ستاره دار هستند (*) را تکمیل نمایید.
  2. روش ارسال خود را با توجه به توضیحات هر روش انتخاب کنید.
  3. درگاه پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  4. تیک مربوط به پذیرش مقررات و قوانین انرژی 20 را بزنید.
  5. در انتها روی دکمه “ثبت سفارش” کلیک کنید تا به درگاه بانکی متصل شوید. پس از پرداخت مبلغ نهایی، سفارش شما ثبت شده و در اسرع وقت جمع آوری و ارسال خواهد شد.

راهنمای خرید از سایت انرژی 20

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه ارسال محصول به صفحه تماس با ما بخش سوالات متداول مراجعه کنید

از این که به فروشگاه انرژی 20 اعتماد کردید سپاسگزاریم .